Mount & Blade With Fire & Sword Ön Satışları Başladı

Mount & Blade hayranları %10 indirim fırsatını kaçırmasın.

Taleworlds’un Nobel ödüllü yazar Henryk Sienkiewicz’in With Fire and Sword romanından esintiler taşıyacak yeni projesiyle ilgili gelişmeleri sizlerle paylaşmış; geçtiğimiz günlerdeyse oyunda bolca karşımıza çıkmasını beklediğimiz heyecanlı kuşatma sahnelerinden oluşan iki dakikalık bir oynanış videosu izlemiştik.

Bugün ise; bizleri Rus Çarlığı, İsveç Krallığı, Lehistan Litvanya Birliği, Kazak Hatmanlığı (tarihteki ilk Ukrayna devleti) ve Kırım Hanlığı’nın 17. yüzyıldaki güç mücadelelerine konuk edecek Mount & Blade With Fire & Sword’un ön satışları Steam üzerinden başladı. Üstelik oyunun yayınlanacağı 3 Mayıs tarihine kadar oyuna %10 indirimli fiyatıyla, yani 13.46 $’a sahip olabilirsiniz. M&B With Fire & Sword’un çalışmak için önceki Mount & Blade oyunlarına ihtiyaç duymadığını da belireteyim.

Bu arada ilk iki oyuna sahip olmak isteyen oyunseverler için de cazip bir paket mevcut. Mount & Blade, Warband ve With Fire & Sword’un dahil olduğu bu paketin fiyatı sadece 20$.

En iyisi buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasını ziyaret edin ve kararı orda verin. 🙂

With Fire And Sword SS

With Fire & Sword’un Team Fortress 2 için şapka hediyesi de var. Neden bu kadar aşağıya yazdığımı anlamışsınızdır sanırım. 🙂

2 Yorum

  1. Ziyaretçi

    Of şu m&b’ye çok üzülüyorum.Yapımcılarının da oyunun da potansiyeli var ama bu grafik motoruyla bir kokoyu alamazlar.EA destek çık la şunlara,he de olsun bu iş?

  2. Efe

    Playstore’da daha ucuza satın almak mümkün oyunu. Satın aldıktan sonra zaten Steam CD-Key’i yollanacağı için hem Steam’den almış gibi oluyorsunuz, hem de daha ucuza gelmiş oluyor. Ben o şekilde aldım, dandik 2 tane Team Fortress 2 şapkası için daha çok para vermek saçma geliyor açıkçası. 🙂

Bir cevap yazın