Mount and Blade: Warband’a İlgi Büyük

Mount & Blade: Warband bildiğiniz üzere 30 Mart’da satışa sunuldu. Geçen kısa sürenin ardından Warband, dijital oyun satan sitelerin TOP 10 listesinde 1. sıraya yükselmiş durumda. Steam, Direct2Drive ve GamersGate sitelerine bakarsanız bunu kendiniz de görebilirsiniz. Gösterilen ilginin bu denli yoğun olması bizleri şaşırttığı gibi sevindirdiğini de söyleyebiliriz.

Paradox Interactive’in dağıtımını üstlendiği oyunun ülkemizdeki temsilciliği Tiglon’a ait. Tiglon vesilesiyle Mount & Blade: Warband’ı, video oyunu satan mağazalarda kutulu olarak satın alabilirsiniz. Oyunun Türkçe olduğunun da altını çizelim. Son olarak Warband’ın övgü ve eleştiriler içeren incelemesini, kısa bir süre sonra, sitemizden okuyabileceksiniz.

5 Yorum

 1. güzel insan

  Steam de pek öyle değil aslında.Yani öyleyse de paradox nerde ea nerde onların parayı basıp ilk10 a çıkartması lazım.Ama yine de steam listeleri tam bir sayı vermediği için çok güvenilir değil.Bunları geçersek ilk oyun 250bin satmış bence bu oyun 1milyon barajına yaklaşır,umarım geçer,hakediyor çünkü.

 2. Ziyaretçi

  bence bu oyun bıraz anadolu ezgılerı tasıyor sonucta turk yapımı ama oyunu oynayanlar bılır oyuna verecegınız her kurusun degecegıne emınım oyun cok gercekcı gorseler harıka fazla yuksek bı donaımlı pc ye ıhtıyac duymuyorsunuz oynamak için inan turklerın bence cıdı anlamda cıkardıgı en ıyı oyun dıyebılırım ama top 10 gırer ama bırıncılık sahıbı olurmu tartısalır sonucda  cok cıdı butceyle yapılmıs oyunlarda war onlarında hakını yyemek ıstemem ama oyun bence guzel we surukleyıcı ..

 3. Sabertooth

  THG, şu saçmalıklara umarım en kısa zamanda bir çözüm bulursunuz. Artık MAC ten mi banlarsınız yoksa IP den adresini bulup direk topuğunamı sıkarsınız orası size kalmış. 🙂

  edit: floodlar kalkmış. elinize sağlık.

Bir cevap yazın