Modern Warfare 3 MapMonkeys Tarafından Test Ediliyor

MapMonkeys’ten Rezzo’ya göre bu sefer durum farklı:

MapMonkeys’i nereden tanıyoruz? Elbette birçok popüler oyunda bulup bizlerle paylaştıkları teknik problemler ve garip hatalardan. Görünüşe bakılırsa zirzop dostlarımız yeteneklerini bu kez de Modern Warfare 3 için kullanacak. Zira CVG‘nin haberine ve mapMonkeys’ten Rezzo’nun sitelerinde yaptığı açıklamaya göre dört mapMonkeys üyesi 10 Temmuz Pazar günü Kaliforniye’daki IW stüdyolarına çağrıldılar… Modern Warfare 3’ü test etmek için pek tabi…

Hafızası kuvvetli olan arkadaşlar aynı ekibin World at War ve Modern Warfare 2’de de benzer bir rol aldıklarını hatırlayacaklardır. Lakin her iki oyun da inanılmaz hatalar ve teknik sorunlarla boğuşmak durumunda kalmıştı. MapMonkeys’ten Rezzo’ya göre bu sefer durum farklı:

Eski oyunlarda da görev almıştık, ancak o zamanlar oyunu test edip hataları bulmak için sadece 2-3 günümüz vardı ki bu pek yeterli bir süre değildi.

Yetenekli dostlarımızın bu kez bir haftası var. Ortaya çıkan sonucuysa 8 Kasım’da hep birlikte göreceğiz.

2 Yorum

  1. Vernoncougar

    Oyunu test etmek ıcın studyoya cagrılmıslar, bunun ne demek oldugunu gecenlerde Natıonal Geographıc de gosterdıler, sankı bır fılm studyosu gıbı dunyanın ınsanı calısıyor sette. Isıkcılar,seslendırme ekıbı, yonetmen vs.Marılyn Manson da seslendırme yapıyordu, gercekten oldukca emek ısteyen bır ıs oyun yapımı. Bu arada MW3 cıkınca ılk oncelıklı olarak oynayacagımız oyunlardan bırı olur muhtemelen.

  2. Zeratul

    Her ne kadar test edilsede yine oyun içinde onlarca hata çıkabiliyor karşımıza, Eğer MapMonkeys’ in yaptığı işse bundan para kazanıyorlarsa bunu bende yaparım kanımca 🙂

Bir cevap yazın