Modern Warfare 2 The Pit Yarışması Videosu Yayınlandı

Geçtiğimiz ay Modern Warfare 2’nin gerçek hayata uyarlandığını ve bir TV programı için yarışmanın yapılacağını yazmıştık. The Gadget Show nihayet beklenen yarışmanın videosunu yayınladı.

Call of Duty: Modern Warfare 2’nin ilk bölümlerinden biri olan The Pit gerçek hayata uyarlandı. Amaç gerçek bir asker ile Moder Warfare 2’deki sanal askerin The Pit performansını karşılaştırmak. Show’un sunucusu ve İngilizler’in ünlü siması Jason Bradbury Xbox 360’ın başında sanal ortamdaki askeri yönetiyor. Gerçeğe uyarlanan alanın girişinde ise gerçek bir asker konuşlanmış durumda.

mw2-1wide.jpg

The Pit Test Alanı

Sizce bu yarışı kim kazanır? Ben gerçeklikten yanayım, ruha sahip asker bu ilginç karşılaşmadan galip çıkar diye düşünüyorum. Peki ya siz?

İşte o heyecanlı çekişmenin videosu:

http://www.youtube.com/watch?v=_oB3sd7n7jo

Not: Video Youtube üzerinden oynatılıyor. Karşılaşmaya hızlı geçiş için videoyou 03:40 zaman dilimine ilerletin ve oynatın.

1 Yorum

  1. güzel insan

    Aman Tanrım çok fazla İngiliz aksanına maruz kaldım,buharlaşıyorum galiba :S

    Eğitimli bir asker bu adamı geçmeliydi bence ama daha iyi oyuncular karşısında kim olursa olsun pek şansı yok.Zaten klavye+mouse ikilisi dururken gamepad kullanmak da iyiymiş,nasıl bir kafaysa artık.

    Şimdi youtube dan falan baktım 15sn civarı yapanlar olmuş,rambo olsa geçemez.

Bir cevap yazın