Modern Warfare 2 Stimulus Package PC Yolunda

Beğenin ya da beğenmeyin Activision’ın “Modern Warfare 2 için 5 haritaya 15$” politikası olarak özetleyebileceğimiz Stimülus Package, Xbox 360 platformu için bir haftada 2.5 milyon satarak sağlam bir başarıya imza attı. Hal böyle olunca şimdilik Xbox 360’a özel olan bu içeriğin, PC ve PlayStation 3 çıkış tarihi daha bir merakla beklenmeye başlandı. Neyse ki sevgili dostumuz Robert Bowling, bizi fazla merakta bırakmadı ve beklenen haberi bugün Twitter sayfasından bizlerle paylaştı.

Buna göre PC kullanıcıları, bu yeni Modern Warfare 2 içeriğne 4 Mayıs’ta kavuşacak. Bu aynı zamanda Kuzey Amerika’daki PS3 sahiplerinin de Stimulus Package’la tanışma tarihi. Dünyanın geri kalanındaki PS3 sahipleriyse bu tartışmalı harita paketi için 5 Mayıs’ı beklemek durumunda.

Paketin fiyatı hakkında henüz bir açıklama yapılmış değil. Zira Xbox 360’ta 15$ olan fiyatın değişmesi de pek olası görünmüyor. Yine de gelebilecek yeni bilgilere ulaşabilmek adına sevimli dostumuz Bowling’i Twitter’dan takip ediyor olacağız. Belki Facebook’taki fotoğraflarına da birkaç yorum yazar, paylaşımlarına “like” atarız. Everyone’s doing it sonuçta. (;

1 Yorum

Bir cevap yazın