Modern Warfare 2 Harita Paketleri Bir Hafta İçin Yarı Fiyatına

Modern Warfare 2 harita paketleri ilk duyurulduğunda oyuncular arasında küçük çaplı bir kriz baş göstermişti. Bunun sebebi ise paketlerin tanesinin 15 dolardan satılacak olmasıydı, yani Steam’de dolu dolu bir tam sürüm oyun alınabilecek fiyata her biri beş harita içeren toplam on harita içeren iki ek paket sahibi oluyordunuz. Yine de ek paketler PC’de olmasa da konsollarda peynir ekmek gibi sattı, bilinçsiz oyuncu Activision’ın haklılığını yine ispatladı.

Ancak harita paketlerini çıktığı gibi almayıp “nasıl olsa fiyatı düşer” diye düşünenlere iyi bir haberimiz var: bu hafta içerisinde Steam veya Xbox Live’dan Resurgence Pack ve Stimulus Pack’i toplam 15 dolara (yaklaşık 21 lira) alabileceksiniz. Her bir paketin fiyatı %50 düşmüş anlayacağınız.

Bu vakitten sonra hala Modern Warfare 2 paketlerini satın almak isteyenler varsa kaçırılmaz bir fırsat, elinizi çabuk tutun derim.

2 Yorum

  1. CodeMachine

    Ben pc oyuncusuyum ve şimdiye kadar almadım, sizce para vermeye değer mi?

     

    1-2 aydır pek oynammıyordum bi hafızamı tazeleyim dedim ve birsürü pusucu ve hileci amelenin olduğunu hatırladım. Ne eklentiye ne oyunun kendine para verilmez…

Bir cevap yazın