Modern Warfare 2 DLC Gizemi Bu Hafta Çözülüyor

GDC 2010 bereketli bir açılış yaptı. GDC haftasına özel bilgiler teker teker yayınlanmaya başladı. Lara’dan sonra ilk haberimiz Modern Warfare 2 için geliyor. Call of Duty Modenr Warfare 2 hatırlayacağınız üzere satış rekorları kırmıştı. Bu sayede video oyunları ile alakası olmayan bir çok mercinin bile dikkatini çeken Modern Warfare 2 şuan 25 milyon oyuncu kitlesine sahip. Hatta bu rakam aşılmış durumda.

Oyunun böylesine ilgi görmesi sorunların olmadığı anlamına gelmiyor. Neyse, şimdilik bu konuya girmeyelim yoksa sorun deryasında boğuluruz. Infinity Ward topluluk yöneticisi Robert Bowling birkaç saat önce tweet yaptı. Beklenen Modern Warfare 2 DLC’si hakkında bilgilerin bu hafta geleceğini duyurdu.

Şikayet edilen hususlar bir yana DLC’nin parayla satılacağının resmi ağızlardan açıklanması oyuncuları kızdırmıştı. Valve’i ve Team Fortress 2’yi örnek gösteren oyuncular büyük hayıflanma içerisindeler. Aylar sonra yüzler gülecek mi merak içerisindeyiz…

2 Yorum

  1. Unknown Gamer

    DLC’yi bile parayla satıyor herifler delircem ya bu ne para aşkıdır canımızı mı alcaklar daha 1 milyar dolar hasılat yaptı herifler o da sadece 1 aylık kazançları:D ayıptır ya.

Bir cevap yazın