Microsoft’un WinHEC Toplantısında AMD64’e İlan-ı Aşkı

New Orleans'ın ünlü Bourbon Caddesi, vampirlerin işgaline uğramadan önce. Eğer dikkatli bakarsanız arka planda başıboş dolaşan birkaç WinHEC katılımcısı görebilirsiniz.

New Orleans’ın ünlü Bourbon Caddesi, vampirlerin işgaline uğramadan önce. Eğer dikkatli bakarsanız arka planda başıboş dolaşan birkaç WinHEC katılımcısı görebilirsiniz.

Microsoft’un WinHEC toplantısının daha ilk günü ama toplantının nelere gebe olduğu hakkında bir şeyler yazarak iştahınızı kabartabileceğimi düşündüm. Kim bilir belki de yarın gece etkinliğin açılış partisi için kendimi Six Flags’e vurup ilk günkü yazımı göndermeyi unutacağım. Bayou’daki konferanslarının tuhaflığı da hep bu olmuştur.

Her neyse; iştahınızı kabartmaya başlayalım artık: Intel IDF’e (Intel Developer Forum) bu kadar yüklenirken WinHEC sönük geçecek gibi görünüyor. AMD fırsat kaçırmayıp bu boşluğu doldurmak için WinHEC trenine atlamış gibi görünüyor; Longhorn grafik teknolojileri ile öne çıkacak; ve bir de şu Athens PC diye adlandırılan ,PC kullanıcılarını ve bilgisayarlarını sınırlarına kadar zorlama sözü veren standart da var tabii. İşte bu seneki WinHEC’te ilginizi çekebileceğini düşündüğüm birkaç şey…

Bir cevap yazın