Microsoft Arc Touch Mouse Diğerlerine Benzemiyor

Microsoft’un Arc Touch isimli faresiyle ilgili haberleri bir süredir duyuyorduk.  Hatta geçtiğimiz günlerde Microsoft kullanıcıların ilgisini çekmek için ne olduğu tam anlaşılmayan birkaç resmi internete sürmüş ve yeni çıkacak olan ürünün ne olduğunu tahmin etmemizi istemişti. Sunulan resimler pek fareye benzemediğinden Microsoft’un Apple Magic Trackpad’e rakip bir ürün çıkardığı söylentileri almış yürümüştü.

Microsoft Arc Touch Mouse

Microsoft Arc Touch Mouse

Bugün nete yayılan resimler doğrudan Microsoft tarafından gelmese de geçtiğimiz günlerde Microsoft’un twitter hesabında yayınlanan resimlerin Arc Touch Mouse’a ait olduğunu ortaya koyuyor.

Microsoft Arc Touch Mouse Microsoft Arc Touch Mouse
Microsoft Arc Touch Mouse Microsoft Arc Touch Mouse

Yukarıdaki resimler bir Alman internet mağazasından alındı. Resimde görülen ürün Microsoft’un hazırda satılan Arc Mouse’unu andıran bir ürünü gösteriyor. Ancak bu modelin farkı taşımak için fareyi düzleştirebiliyorsunuz. Farenin tüm yüzeylerde çalışabileceği dokunmatik kaydırma özelliğine (kaydırma tekeri yerine) sahip olacağı söyleniyor. Ürünün fiyatıysa 69.99 € olarak listelenmiş. Farenin Türkiye’ye ne zaman geleceği ve fiyat bilgisiyse henüz netleşmiş değil.

Microsoft Arc Touch Mouse

Microsoft Arc Touch Mouse

Bir cevap yazın