Medal of Honor’dan Yeni Bir Video Daha: Demokrasi (!) İçin Savaşanlar

Medal of Honor, çoklu oyuncunun ardından tek kişilik senaryodan da yeni bir videoyla karşımızda.

Dün gerçekleştirilen EA Basın Konferansı’nda Medal of Honor’ın DICE tarafından geliştirilen çoklu oyuncu deneyimine bir göz atma şansı yakalamıştık hatırlarsanız. E3’ün bugünkü Sony oturumundaysa Medal of Honor’ın tek kişilik senaryosundan yeni bir video, oyun dünyasının beğenisine sunuldu.

Afganistan’a özgürlük (!) götüren farklı bölüklerdeki Amerikan askerleriyle tanıştığımız bu yeni Medal of Honor videosu, Mart ayında GDC 2010’da gördüklerimizden çok daha başarılı görünüyor. Ayrıca oyunun sinematik anlatımının fena halde Modern Warfare’i andırdığını söyleyebiliriz ve açıkçası bu hiç de kötü bir şey değil.

Avrupa’da 15 Ekim’de raflarda olacak Medal of Honor, PlayStation 3 için çıkarılacak Special Edition sürümüyle Medal of Honor: Frontline’ın yenilenmiş bir sürümünü de içerecek. Oyunun PC versiyonuysa 60 dolara satılacak. Bilmem bir yerlerden tanık geliyor mu?

Evet, doğru tahmin… 🙂

5 Yorum

 1. Tahir

  Adamlar binlerce km ötede dağda yaşayan teröristler dünyanın en gelişmiş hava savunma sistemini geçip, 3 uçağı sessizce kaçırıp havada saatlerce dolaştıktan sonra, uçak çarpmasına bile dayanıklı inşa edilmiş binaları yıktılar(!) deyip,kafasına esen yere demokrasi götürüyor(!) İşin daha omik yanı da milyonlarca amerikalı da buna inanıyor. Bide bunun oyununu yapıyorlar…

 2. stoic

  Aman yine toplanmış komple teorisi üstadları. Altı üstü oyun be kardeşim.  Headshot ınızı yapıp stresinizi atmaya bakın. Türkiye her daim mazlumun yanında oldu da, sonucu ne oldu? Zaten büyük bir kısmımızı korsan falan SP oynuycak diğlerli multi kascak. Sakallı vurmak bu kadar zorunuza gidiyorsa oynamazsınız olur biter. Ben MoH dan ilk kez bu kadar ümitliyim insallah hayal kırıklıgı yasamam. 

   

  • ReBoN

   Olayları farklı bi yöne çekmeyin mazlumun yanında falan felan diye.Sakallı falan ayırt etmem oyunda düşman kimse vururum fakat oyunculardan asker topladığı bir gerçek.

   Açıkçası ben pek ümitli değilim.Şuanki oyunların karışımı olur gibi geliyor bana.

   • Tahir Meylani

    Bahsettiğin oyun Americas Army. Gerçekten de bu oyundanki iyi oyunculara ordu daveti geldiği doğru.

    Ama bu oyunu Amerikan ordusunun kiraladığı bir oyun stüdyosu geliştiriyor.

Bir cevap yazın