Medal of Honor’dan Haber Var

EA gibi bakkal kurnazlığına sahip bir firmanın Medal of Honor markasını tozlu raflarda çürümeye terk etmesi düşünülemezdi. Nihayet bu sene beklediğimiz oldu ve yeni Medal of Honor oyununun 2010 sonbaharına yetişeceği duyuruldu. Videolar ve resimler de hazırmış hemen yayınlandı.

Gözümüz kulağımız gelecek yeni detaylardaydı. EA’den yapımcı Greg Goodrich de noel tatili demeden GamerZines sitesiyle yaptığı röportajda yeni Medal of Honor oyunu için ufak bir ipucu vermeyi ihmal etmemiş ve bir çoklu oyuncu beta denemesi olacak mı sorusu üzerine şu cevabı vermiş:

“Şu an karar verdiğimiz herhangi bir spesifik nokta yok. Fakat geçmişte yaptığımız ve işe yaramış noktaları tekrarlamak mantıklı olacaktır.”

Sözün özü, yeni Medal of Honor oyunu için bir çoklu oyuncu betası bekleyebiliriz. Ancak bunu yakın bir zaman için beklemek pek de anlamlı değil. Kişisel kanaatim, EA yazın oluşan boşluğu bu beta test aşamasıyla değerlendirecektir. Zira firma şu an Mart ayı için raflara hazırladığı Battlefield: Bad Company 2’nin PS3 ve PC beta testleriyle meşgul.

Bir cevap yazın