Medal of Honor ve Linkin Park Bir Arada

Medal of Honor da modaya uyuyor.

Çıkışı yaklaşan oyunlar için ünlü müzik gruplarının sevilen şarkıları eşliğinde videolar hazırlamak son zamanların çarpıcı modalarından biri. Dragon Age: Origins için Amerikalı Rock grubu 30 Seconds to Mars’ın This Is War parçası, Call of Duty: Modern Warfare 2 için Eminem’den Till I Collapse, bir başka Call of Duty oyunu Black Ops için yine Eminem’den Won’t Back Down, Gears of War 3 için Sun Kil Moon’dan Heron Blues, Spec Ops için Amerikalı grunge rock topluluğu Alice in Chains’in Rooster’ı derken 15 Ekim’de raflarla buluşmasını beklediğimiz Medal of Honor’ın da Amerikalı pokemon grubu Linkin Park’ın The Catalyst parçası eşliğinde hazırlanmış bir videosu yayınlandı.

Bu arada videonun oyun içinden alınmış görüntülerle birlikte gerçek live action çekimlerle hazırlandığını da belirteyim (parça seçimi hakkında bir şey demiyorum dikkat ettiyseniz).

Sıradaki video da Crysis 2’den gelmeli artık. Hem uzaylı tribinin hem de ABD konseptinin yakalanması adına Mustafa Topaloğlu’dan Obama şarkısı kullanılabilir pekala. E sonuçta bu bir Türk oyunu değil mi? :p

4 Yorum

  1. Ziyaretçi

    Soundtracklerde de görsek bunları güzel olur.Bu arada pokemon grubu tanımına bittim,cidden ya.Geow Megadeth’in geow şarkısıyla kayıp geçirecek yine.Tabi 3’te de olursa.O değil de Iron Maiden gibi bir grubun kapısında yatardım ben oyun yapımcısı olsam,abiler bize soundtrack yapın diye.

  2. Ziyaretçi

    Aynı zamanda bir müzisyen olduğunuzu bilmiyordum. Bu kadar rahat bir şekilde grammy ödüllü bir grubu halka açık şekilde eleştirdiğinize göre bu sitede sahte kimlik kullanıp yazı yazan  dünyaca ünlü bir metal grubunun bir üyesi falansınız herhalde. Tamam bu teori imkansız ama sanırım sizin pokemona daha çok benzediğiniz o teoriden daha mantıklı geliyor. Size tavsiye beğenip beğenmemek farklıdır, sanki adamlardan daha iyiymişsin gibi eleştirmek farklıdır. O yüzden birini eleştireceksen o işte o kişiden daha uzman ol. Oyun sitesinde müzisyen eleştirmek de cabası

Bir cevap yazın