Medal of Honor Limited Edition Duyuruldu

EA, merakla beklenen yeni Medal of Honor için Limited Edition paketini duyurdu.

Yeni Medal of Honor ile Amerika Birleşik Devletleri’nin Soğuk Savaş döneminde sosyalizmle mücadele etmek için beslediği Taliban’la Afganistan topraklarındaki 11 Eylül hesaplaşmasına (?) konuk olacağımızı duymayan kalmamıştır sanırım.

Tek kişilik senaryosu EA Los Angeles tarafından Unreal 3 motoruyla geliştirilen; çoklu oyuncu modundaysa Battlefield serisinin yaratıcısı DICE’ın Frostbite motoruyla güç vereceği Medal of Honor’ın daha önce yalnızca PS3 için çıkacağı duyurulan Limited Edition paketinin Xbox 360 ve PC platformlarına da geleceği açıklandı.

Limited Edition’ın farkı, tıpkı Battlefield: Bad Company 2’de olduğu gibi çoklu oyuncu için gelen özelliklerde saklı. Medal of Honor Limited Edition sahipleri, yalnızca bu pakete özel olacak MP 7 silahına erişim imkanının yanı sıra, normalde tecrübe kazanıp seviye atlandığında sahip olunabilecek TOZ-194 ve 870MC2 pompalı tüfeklerini ilk seviyeden itibaren kullanabilecekler. Paketin PS3 versiyonuna özel olarak Medal of Honor: Frontlines’ın da ücretsiz olarak geleceğini belirtelim.

Paketin kafa karıştıcı yanıysa standart versiyonla aynı fiyata satılacak olması. EA, hiç olmazsa standart paketin fiyatını 59$’dan 49$’a indirebilirmiş. Tabii fiyatların Türkiye’de nasıl olacağı konusunda şimdilik bir bilgimiz yok.

Medal of Honor, 15 Ekim’de raflardaki yerini alacak. Hemen aşağıdaysa Limited Edition tanıtım videosunu bulabilirsiniz. Medal of Honor çoklu oyuncu beta izlenimlerimize ulaşmak içinse buraya tıklamanız yeterli.

1 Yorum

Bir cevap yazın