Max Payne 3’ten Yeni Ekran Görüntüleri

İki farklı Max…

Yeni bir ertelemeye kurban gitmezse Mart 2012’de raflarda olacak Max Payne 3’ten yepyeni ekran görüntüleri yayınlandı. Eminim görüntülerde Max’in iki farklı tipte boy gösterdiğini fark edeceksiniz. Daha önce de açıklandığı üzere oyunun hikayesinin büyük bir kısmı Sao Paolo’da geçecek olsa da, hikaye kurgusunda bazı geri dönüşler (flashback) de yer alacak. Yani ilk videoda gördüğümüz havalı saç kazıma sahnesinin çok öncesinde yaşanan olaylara da tanık olacağız. Hatta gelen bilgilere bakacak olursak New York’la birlikte birkaç farklı mekan daha ziyaret edeceğiz.

Yeni ekran görüntülerine yakından bakmak için aşağıdaki resmin üzerine tıklayarak galerimize gidebilirsiniz.

Max payne 3 ss 8

6 Yorum

  1. ?

    yalnız hayallaerim gerçek olacak gibi nezamandır half-lile dan beri adam akıllı toplu magnum yok oyunlarda!! oy üzden nefret ediyorum silahlardan burda fotoğrafta var yani olcak gibi demek.

  2. Sabertooth

    belkide lisans almakla ilgili sıkıntıları vardır. Diğer silah çizimlerine oranla pahalıysa yarım yamalak aktarmaktansa hiç koymayalım diyor olabilirler. Sonuçta pek çok insan kullanımı zevkli .45’lik magnumlardan ziyade M16, AK-47, HK416 ..vs saldırı tüfeklerini daha fazla görmek istiyorlar oyunlarda. Bence ondandır.

Bir cevap yazın