Max Payne 3’e Türkçe Altyazılı Yeni Video

Hedefleme, silahlar ve taktik manevra kabiliyetlerine yakından bakıyoruz.

Rockstar Games, geçtiğimiz Kasım ayında fizik motoru, karakter animasyonları, düşman yapay zekası, nişan alma mekanikleri, bullet time gibi teknik ve tasarım konularında çarpıcı detayları anlatan bir video yayınlamıştı hatırlarsanız. Rockstar oyunlarının Türkiye dağıtımcısı Aral Game de bu güzel videoyu Türkçe altyazı ile süslemişti. Bugün yeni bir video daha yayınlandı.

Max Payne 3 SS 4

Tasarım ve teknoloji video serisinin bu yeni videosunda Max Payne’in hedefleme, silahlar ve taktik manevra kabiliyetlerinden bahsediliyor ve oyunda kusursuz ve gerçekçi bir sinematik deneyim yaratmak için bu sistemlerin her birinin nasıl çalıştığı anlatılıyor. Oyunun geliştiricisi Rockstar Studios, fizik ve animasyon teknolojisindeki ilerlemelerle, birinci şahıs perspektifli oyunlarda bulunan hedefleme hassasiyetini bu oyuna aktarırken, üçüncü şahıs perspektifine sahip oyunlara özgü olan güçlü karakterizasyon ve hikaye unsurlarını da koruyor ve son derece geliştiriyor. Bu teknoloji aynı zamanda Max’in tüm hareketlerine ve tepkilerine büyük bir gerçekçilik katıyor. Oyunda kullanılan bu yenilikler sayesinde oyuncular Max’in tüm hareketlerini ve aksiyonlarını tümüyle kontrol edebilecekler.

Max Payne 3, yeni bir erteleme kurban gitmezse 18 Mayıs’ta PS3 ve Xbox 360, 1 Haziran’da ise PC platformları için raflarda olacak.

İyi seyirler.

Bir cevap yazın