Max Payne 3 Bir Kez Daha Ertelendi

Take-Two, Max Payne 3’ün bilmemkaçıncı kez ertelendiğini duyurdu.

Rockstar oyunlarının ana dağıtımcısı Take-Two, 2009 yılından bu yana defalarca ertelenen ve en son Mart ayında raflarda olacağı açıklanan Max Payne 3’ün bir kez daha ertelendiğini duyurdu bugün. Neyse ki oyun yalnızca iki ay kadar ertelenmiş durumda. Yani yeni bir ertelemeye kurban gitmezse Max Payne’in bu yeni serüvenine Mayıs ayında konuk olacağız. Buna göre oyunun yeni çıkış tarihi PS3 ve Xbox 360 için 18 Mayıs, PC içinse 1 Haziran.

Take-Two CEO’su Strauss Zelnick, bu ertelemenin “daha kaliteli bir oyun sunabilmek” için yapıldığını açıklamış. Eh, pek şaşırmadık.

Bu ertelemeyle birlikte Take-Two’nun 2013 mali yılı kadrosu da inanılmaz güçlenmiş oldu. Zira Nisan 2012- Mart 2013 arasındaki süreci kapsayan 2013 mali yılında çıkacak oyunlar arasında Max Payne 3’ün yanı sıra BioShock: Infinite, XCOM: Enemy Unknown, XCOM, Spec Ops: The Line ve Borderlands 2 gibi büyük yapımlar var. Hatta bunların arasına GTA V de eklenebilir.

Daha fazla detay için beklemedeyiz.

Max Payne 3 Screenshot

1 Yorum

  1. Zeratul

    Max in neden yaşlanıp böyle sakal falan koyverdiği anlaşıldı hep bu yapımcıların ertelemeleri yüzünden adam bitap düştü, iyice salıverdi kendini oyun içinde de verdiğimiz komutları yapmaz bide küfür ederse bize şaşırmam 🙂

Bir cevap yazın