Mavi Bilgisayar teknik servis mağdurlarına müjde

Teknoloji sektöründe son kullanıcılar arasında sevilen firmalardan biri olan Mavi Bilgisayar’ın iflası bizleri üzmüş, akabinde firmanın iflası öncesi alış veriş yapan ve mallarını garantiye veren müşteriler mağdur durumda kalmıştı. Bu mağdurlar arasında site editörlerimizden Talha Turhal da yer almaktaydı. Geçmiş zaman kullandık çünkü yoğun araştırmalar sonucu editörümüz garantiye verdiği Samsung T220 LCD’i ekranına kavuşmuş durumda.

Samsung LCD ekran, Fujitsu Notebook ve Toshiba Ev Eloktroniği markalarına ait malları olup garantiye gönderen ve mağdur olan müşteriler Ankara’daki Servistek firmasından teslim alabilirler. Tabi Mavi Bilgisayar tarafından kendilerine verilen arıza takip formunu firmaya göstermeleri gerekiyor. Servistek yetkilileri ellerinde yaklaşık 30 – 35 tane sahibini bekleyen ürünün olduğunu belirttiler. Umarız tüm mağdurlar ürünlerine ulaşır ve başka iflaslar gerçekleşmez.

1 Yorum

  1. ÖZLEM GÜLMEZ

    mavi bilgisayar servistek firmasına ait adres ve telefon bilgilerini verebilirseniz çok memnun olurum. zira 3 ayı geçkin bir zamandır teknik serviste cep telefonum kaldı bize ulaşacaklarını söylediler ancak haer yok henüz

Bir cevap yazın