Mass Effect 3’ün Çıkış Tarihi Belli Oldu

BioWare, Mass Effect 3’ün çıkış tarihini E3 2011’de duyurdu.

BioWare bugün epik aksiyon rol yapma oyunu Mass Effect 3’ün 6 Mart 2012 tarihinden itibaren dünyanın dört bir yanındaki mağazalarda satışa sunulacağını duyurdu. Mass Effect 3’te “Reapers” ismiyle bilinen kadim uzaylı ırk, ardında yalnızca yıkım bırakarak tüm galaksiyi istilaya başlayacak. Dünya ele geçirilmiş, galaksi yok olmanın eşiğinde ve onları durdurabilecek tek kişi sizsiniz. Başarısız olmanın bedeli, soyumuzun tükenmesi olacak. Siz, Komutan Shepard rolünde galaksiyi kurtarmak için karşı saldırıyı yöneteceksiniz. Galaksi güçlerini Reaper tehdidini sonsuza dek ortadan kaldırmak için bir araya toparlarken olayların nasıl gerçekleşeceğine, hangi gezegenleri yok olmaktan kurtaracağınıza, hangi ırklarla ittifak kuracağınıza tamamen siz karar vereceksiniz.

Mass Effect 3 ile daha önce gördüklerinizin çok ötesinde aksiyon ve duygusallık sunacaklarının altını çizen Mass Effect serisinin Baş Yapımcısı Casey Hudson,  “Bu, tüm galaksinin içinde bulunduğu bir savaş ve liderliğiniz esnasında vereceğiniz kararlar galaksiyi kurtarıp kurtaramayacağınızı belirleyecek” diye konuşmuş.

BioWare bugün ayrıca Mass Effect 3 N7 Collector’s Edition versiyonunu da duyurdu, oyunun bu özel versiyonu özel bonus içerik ve oyun-içi görünüş paketi gibi açılabilir öğeler, Dark Horse çizgi romanı, ciltli çizim kitabı, özel müzik CD’si, özel taşbaskı ve özel N7 yaması içerecek. Oyunun hem yeni, hem de eski hayranlarına hitap edecek olan Mass Effect 3 N7 Collector’s Edition ayrıca bu versiyona özel dört taktik silah içeren N7 Arsenal Pack’e de anında erişim sunacak.

Mass Effect 3 Screenshot 2

Bu arada oyunun Xbox 360 versiyonuna özel Kinect ve ses algılama teknolojisiyle birlikte geleceğini dün sizlere sıcağı sıcağına duyurmuştuk hatırlarsanız.

Bir cevap yazın