Mass Effect 3’te Daha Fazla Rol Yapma Öğesi Olacak

Dr. Ray Muzyka yine iddialı.

2011’in en çok beklenen oyunları arasındayken üzücü (belki de sevindirici) bir haberle 2012’nin ilk aylarına transfer olan Mass Effect 3, serinin önceki oyunlarından daha fazla rol yapma öğesine sahip olacak. Bunu tabii ki biz söylemiyoruz. BioWare’in patronu Dr. Ray Muzyka söylüyor ve bu iddiasının da bir nedeni var.

Anladığımız kadarıyla daha fazla RPG öğesi istiyorlar. Bu konuyu ele almalıyız ve zaten alıyoruz da. Geribildirimleri gerçekten dikkate alıyoruz. Mass Effect 2 ne kadar muhteşem bir oyun olursa olsun ve biz onunla ne kadar gurur duyarsak duyalım, her zaman gelişmek için fırsat vardır. Mass Effect 3’te de aksiyonu anbean geliştiriyoruz.

Muzyka, NowGamer‘a verdiği röportajda sözlerine şöyle devam etmiş:

Geliştirdiğimiz tek şey aksiyon değil tabii, rol yapma öğelerini de geliştiriyoruz. Daha fazla özelleştirme, daha geniş saldırı seçenekleri, daha enteresan seçimler, daha fazala taktik opsiyon, silah modifikasyonları… Shepard’ı olmasını istediğiniz kişi yapabileceksiniz. Bu kişiselleştirme RPG’lerin özünü oluşturuyor ve Mass Effect 3 de buna fazlasıyla sahip.

Bu harika üçlemenin nasıl sona ereceğini hepimiz merakla bekliyoruz. Mass Effect 3 için bugüne kadar yayınlanmış ekran görüntülerine bir göz atmak için buraya tıklayarak galerimize ulaşabilirsiniz.

Mass Effect 3 screenshot

Mass Effect 3 screenshot

1 Yorum

Bir cevap yazın