Mass Effect 3 Duyuruldu

İnsanoğlu son direnişini yapıyor ve bizi kurtarabilecek tek kişi Shepard.

BioWare, 2011’in en çok beklenen oyunlarından biri olan Mass Effect 3’ü duyurdu. Haftalardır oyun siteleri ve bloglar arasında yayılan rivayetlerin ardından spekülasyonlar nihayet sona erdi ve oyunun göz alıcı ilk fragmanı “Earth’, Spike Video Game Awards (VGA) sırasında yayınlandı. Mass Effect 3, Komutan Shepard’ın dramatik yolculuğunun son aşamasını oluşturuyor.

BioWare olarak daima kendilerini geliştirmeye çalıştıklarını ve henüz en iyi işlerini ortaya koymadıklarını belirten BioWare Kurucu Ortağı ve Grup Genel Müdürü Dr. Ray Muzyka, “Ekibimizin Mass Effect 2 ile başardığı şeyden gurur duyuyoruz ve oyunun şimdiye kadar aldığı başarılı eleştiriler de bizi oldukça heyecanlandırıyor. Ekibimizin Mass Effect 3’ü daha da büyük bir başarı haline getirmek için yaptıklarını görmeniz için sabırsızlanıyoruz” diye konuştu.

Mass Effect 3, 2011’in son günlerinde PC, Xbox 360 ve PS3 platformları için raflarda olacak.

Geçtiğimiz gün sizlerle paylaştığımız Mass Effect 3 videosunu bir kez de burdan yayınlayalım o zaman.

İyi seyirler.

1 Yorum

  1. lazboy

    guzel oyun ins bunuda sistemini yükseltip entegre optimize sorunlari yaratan bir firmaya vermezler son zamanlarda konsol oyunlari yapan firmalar pc oyun isine giriyor ve hatali buglu oyunlar ortaya cıkıyor mass effec kin de sonu böyle olmaz ins

Bir cevap yazın