Mass Effect 3 Ağaca Takıldı

Ve beklenen oldu!

Görünüşe bakılırsa EA ve BioWare’in Mass Effect 3 etkinliği pek de planlandığı gibi gitmiyor. Aslına bakarsanız buna beklenen son desek daha doğru olabilir belki.

EA’in geçtiğimiz Perşembe gününden itibaren (yani 23 Şubat) San Francisco, Las Vegas, New York, Londra, Berlin ve Paris şehirlerinde içinde özel Mass Effect 3 Space Edition kopyaları bulunan balonları gökyüzüne bırakacağını ve bu balonları internetten takip edip, düştüğü yerden gidip alan oyuncuların erkenden Mass Effect 3 sahibi olacaklarını duyurmuştuk hatırlarsanız.  GameInformer’ın haberine göre; San Francisco’da uzaya bırakılan balonlardan biri, inişini 45 metrelik bir ağacın üzerine gerçekleştirmiş. Eminim EA bu etkinliği duyurduğunda herkesin aklında benzer senaryolar canlanmıştır.

Söylenenlere göre şu an 10’dan fazla oyunsever ağacın etrafında “belki düşer” umuduyla toplanmış durumda. Bazıları sapanlar yardımıyla talihsiz Mass Effect 3 kopyasını (kedi gibi oldu) sıkıştığı ağaçtan kurtarma peşinde. Bu işe yaramazsa havalı tüfek, o da olmadı elektrikli testere. Amerikalılarda çare tükenmez…

Bir cevap yazın