Mass Effect 2 İçin Yeni İçerikler Yolda

BioWare, Mass Effect 2 ile 2010’a bomba gibi bir giriş yaptıktan sonra 2012’de çıkması beklenen yeni Mass Effect oyununa kadar yeni içerikler yayınlamaya devam edeceğinin altını çizmişti.

Önce Mass Effect 2’nin ücretsiz içerik ağı Cerberus Network’ten bir dolu DLC yayınlandı. Ardından da Nisan ayının başında Mass Effect fanları, ilk ücretli Mass Effect 2 DLC’sine kavuştu; Kasumi’s Stolen Memory‘ye

BioWare’den gelen haberlere bakılırsa Mayıs ayı da Mass Effect 2 ile dolu geçecek. Zira oyunun resmi internet sitesi önümüzdeki hafta Mass Effect 2’nin yeni DLC’si hakkındaki ilk detaylarla dolup taşacak. Ücretli olup olmayacağı konusunda henüz net bir bilgi olmayan bu yeni Mass Effect 2 DLC’sinin, Liara T’Soni ve Shadow Broker arasındaki kapışmaya odaklanacağı söylentileri yayılmıştı hatırlarsanız. Ancak yine de kesin bilgiler için biraz daha beklememiz gerekiyor.

BioWare’in sürprizleri bununla da sınırlı değil. Mass Effect çizgi romanının dördüncü ve son bölümü olan Mass Effect: Redemption da Mayıs’ın ilk günlerinde iTunes’dan yayınlanacak.

Sözün özü BioWare, her ay yayınladığı yeni içeriklerle Mass Effect evrenini genişletmeye devam ediyor. Sıcak detaylar için önümüzdeki haftayı beklemeye başlayabiliriz.

1 Yorum

Bir cevap yazın