Mass Effect 2 İçin Yeni DLC: Overlord

Mayıs’ın ilk haftası yayınlanan ve envanterimize yeni bir mermi çeşidiyle beraber iki yeni zırh parçası ekleyen Equalizer paketinin ardından BioWare’in söz verdiği yeni hikayeyi beklemeye başlamıştık. Neyse ki fazla beklemek zorunda kalmadık ve BioWare, yeni Mass Effect 2 içeriğinin üzerindeki sis perdesini kaldırdı.

Overlord ismini taşıyacak bu yeni Mass Effect 2 DLC’sinde Cerberus’ın araştırma merkezlerinden birindeki Geth istilasının göbeğine dalacağız. Overlord, Kasumi’s Stolen Memory’nin aksine oyuna yeni bir karakter eklemeyecek hatta yapımcı Casey Hudson’ın sözlerine bakacak olursak bundan sonra yayınlanacak Mass Effect 2 içeriklerinde de durum değişmeyecek. Yani Mass Effect 3’e kadar grubunuza yeni bir karakter eklemeyi unutun.

Overlord’un hikayesinin de ortaya çıkmasıyla birlikte, yeni DLC’de Liara T’soni ve Shadowbroker hesaplaşması hayallerimiz de başka bir bahara kalmış oldu.

560 MS/ BioWare puanına, yani 7 dolara satılacak bu yeni Mass Effect 2 içeriğinin Haziran ayında yayınlanması bekleniyor. Şimdilik bu içeriğin Kasumi’s Stolen Memory’den daha uzun sürmesini ummaktan başka yapacak bir şey yok. Ha bir de Alpha Protocol‘ü beklemeye devam edebiliriz. 🙂

Mass Effect 2 Overlord

Bir cevap yazın