Mass Effect 2 İçin Yeni DLC Mart Sonu

Arrival’ın çıkış tarihi belli oldu.

BioWare’in Mass Effect 2 için yayınlayacağı son indirilebilir içerik, geçtiğimiz ay oyunun PlayStation 3 güncellemesiyle ortaya çıkmıştı hatırlarsanız. Yıl sonunda raflarla buluşmasını beklediğimiz üçüncü oyun için de önemli ipuçları taşıyacak Arrival isimli içeriğin merakla beklenen çıkış tarihi da nihayet belli oldu: 29 Mart 2011.

Mass Effect 2: Arrival’da Komutan Shepard, serinin başından beri beklenen Reaper istilasına dair elinde kanıtlar bulunan bir gizli ajanı kurtarmak için galaksinin bir ucuna gidiyor. Mass Effect 2: Arrival’da efsanevi bilimkurgu aktörü Lance Henriksen (Alien, Terminator) tarafından seslendirilen ve oyunun hayranlarının en sevdiği karakterlerden biri olan Amiral Hackett da geri dönüyor ve oyunda önemli bir rol üstleniyor.

Tüm yıl boyunca dünyanın dört bir yanındaki oyunculardan aldıkları olumlu eleştirilerin kendilerini çok gururlandırdığını belirten Mass Effect serisinin Baş Yapımcısı Casey Hudson, “sonradan sunduğumuz DLC’ler de dahil olmak üzere Mass Effect 2 hakkında almış olduğumuz olumlu eleştiriler çok güzeldi. Mass Effect: Arrival, Mass Effect 2 hikayesini heyecan verici biçimde devam ettiriyor ve oyunculara Reaper’ların geri dönüp ölümcül hasatlarını tamamlamaya ne kadar yakın olduklarını gösteriyor” diye konuşmuş.

2 Yorum

Bir cevap yazın