Masaüstünüz İçin Birbirinden Güzel 71 Adet Manzara Resmi

Doğa manzaralarına meraklı olanlar için Google Picassa internet albümünden bir albüm seçtik.

Doğa insanı dinlendirir derler. Doğayı ayağınıza getiremiyoruz ama size masaüstünüz için birbirinden güzel doğa manzaralı duvar kağıtları sunabiliyoruz. Bilgisayar başında uzun süre vakit geçirenler için faydalı olabilir…

Google Picassa internet albümünden bir albüm seçtik. Albüm, dünyanın en güzel doğa manzaralarına sahip ülkelerinden biri olan Kanada’nın farklı noktalarından seçilmiş fotoğraflardan oluşuyor.

Albümdeki 71 adet fotoğrafların hepsi yüksek çözünürlüklü ve  fotoğrafları telif sorunu olmadan bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz.

Doğa manzarası

Ayrıca ücretsiz olarak Google Picassa internet albümünüzü de oluşturabilir; fotoğraflarınızı tüm dünya ile paylaşabilirsiniz.

Tabi ki, Google Picassa internet albümü sadece bizim seçtiğimiz doğa resimlerinden oluşmuyor. Doğru etiketlerle zevkinize uygun fotoğrafları seçebilir; bilgisayarınıza kaydedebilir; hatta fotoğrafları duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz.

Google Picassa internet albümüne ulaşmak için buraya, sizin için seçtiğimiz doğa fotoğraflarına ulaşmak içinse buraya tıklayın.

Bir cevap yazın