Marvel vs Capcom 3 Tişörtü Kazanmak İster Misiniz?

Cevabınız evetse içeri buyrun.

Marvel vs Capcom 3 TshirtBir süredir ödüllü yarışmalarımıza ara vermiştik farkındaysanız. Şu an ise, elimizde Tom’s Hardware Guide – Türkiye takipçilerini bekleyen oldukça havalı dört adet Marvel vs Capcom 3: Fate of Two Worlds tişörtü var (iki tane L, birer tane M ve S). Bunlardan birini kazanmak içinse yapmanız gereken şey çok basit.

Facebook sayfamızı beğenerek bizi daha sıkı takip edebilirsiniz. Bundan sonra yapacağımız hediyeli yarışmalardan ilk sizin haberiniz olur. Tabi en güncel oyun ve bilişim dünyası haberlerinin ayağınıza kadar gelmesi de cabası.

Gelelim yarışma şartlarına:

  • Yarışma soruları, Tom’s Hardware Guide Türkiye – Yarışma sayfasında yayınlanacaktır.
  • Katılımcılar, THG – Türkiye Facebook sayfasına üye olmak zorundadırlar.
  • Katılımcılar, soruların yer aldığı formun alt kısmında bulunan ad/soyad ve e-posta bölümlerini doldurmak zorundadırlar. Aksi takdirde katılım geçersiz sayılır.
  • Yarışmadaki sorulara doğru yanıt verenler arasından yapılacak çekilişle belirlenen 4 yarışmacı, Marvel vs Capcom 3: Fate of Two Worlds oyununun orijinal tişörtlerini kazanacaktır.
  • Kazanan üyeler Facebook sayfamızdan ilan edilecek, kendilerine e-posta adresi aracılığıyla da bildirim yapılacaktır.
  • Yarışma 31 Mart 2011 23:59’da sonlanacaktır. Kazanan okuyucular takip eden 3 gün içinde açıklanacaktır.
  • THG Türkiye çalışanları dışında herkes bu yarışmaya katılabilir.
  • THG Türkiye Yönetimi kendisinden kaynaklanmayan nedenlerle yarışmayı iptal etme, erteleme veya yarışma koşulları üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kazanamazsanız da sakın üzülmeyin. Zira ödüllü yarışmalarımız bununla sınırlı kalmayacak. Yakında başka sürprizlerimiz de var. Bizi ve kaliteli içeriklerimizi takip etmeye devam edin. 🙂

Bize ulaştırdıkları Marvel vs Capcom 3 tişörtleri için Aral İthalat’a da buradan teşekkür etmeyi unutmayalım.

İşte cevaplamanız gereken sorular…

Bir cevap yazın