Marvel ve Activision, Spider-Man: Edge of Time’ı Duyurdu

Sonbaharda Çıkacak Olan Adrenalin Yüklü Macerada Oyuncular Örümcek Adam’ı Kurtarmaya Çalışacaklar

Activision ve Marvel Entertainment, Örümcek Adam’ın şimdiye kadar en zorlu görevlerden biriyle yüz yüze geleceği Spider-Man: Edge of Time’ı duyurdu. Activision bünyesindeki Beenox stüdyosu tarafından geliştirilen Spider-Man: Edge of Time, oyuncuları klasik Amazing Spider-Man ve Spider-Man 2099 rollerine bürünerek zamanda meydana gelen büyük yanlışlığı düzeltme ve Peter Parker’ın zamansız ölümüyle ortaya çıkan kıyamet senaryosuna konuk edecek.

Beenox’un ilk Örümcek Adam oyunu olan Spider-Man: Shattered Dimension hem oyuncular, hem de eleştirmenler tarafından şimdiye kadar yapılmış en iyi Örümcek Adam oyunlarından biri olarak değerlendirildiğini belirten Küresel Marka Direktörü Vicharin Vadakan, “Beenox Spider-Man: Edge of Time ile bir kez daha kendine has yaklaşımını kullanarak adrenalin dolu, beklenmedik bir hikayeyi hayata geçiriyor” diye konuştu.

Beenox olarak sürekli olarak hayranlarını dinlediklerini ve  oyun deneyimlerini geliştirmek için yeni ve yaratıcı yöntemler aradıklarının altını çizen Beenox Stüdyo Şefi Dee Brown,  “Spider-Man: Edge of Time hikayesinde Peter David ile birlikte çalışarak bambaşka bir deneyim yaratmak istedik, sizin ve Örümcek Adam’ın kaderi sallantıdayken zamana karşı yarışacaksınız” dedi.

Spider-Man: Edge of Time Amazing Spider-Man dönemi ile Spider-Man 2099’un gelecek dünyası arasındaki bağlantılı zaman kuşağında geçen ve Marvel’den ünlü Peter David’in (Spider-Man 2099 çizgi roman serisinin yaratıcılarından) anlatımıyla renklenen, aksiyon dolu bir macera sunacak. Oyun yepyeni bir özellik olan “sebep-ve-sonuç” mekaniklerine sahip olacak ve oyuncular bir Örümcek Adam’ın yaptığı eylemlerin diğer Örümcek Adam’ın zamanında yol açtığı sonuçları anında görebilecekler. Spider-Man: Edge of Time bu sonbaharda piyasaya olacak.

Bir cevap yazın