Dark

Dark Android Box Mini PC

Dark 7’den 70’e herkesin kolayca internette dolaşması, oyun oynaması, ofis uygulamalarından faydalanması ve film izlemesi için Android işletim sistemine sahip mini bilgisayarı geliştirdi.

Dark EVO II Kasa İncelemesi

Özellikle oyun severleri hedefleyen Dark’ın bir önceki sürümü çok tutulan EVO 2 modelini inceliyoruz. Bakalım yeni kasa eskisine göre neleri değiştiriyor.

Dark Raptor Kasa İncelemesi

Dark Raptor temel özellikler, malzeme kalitesi ve işçilik açısından bir önceki incelememize konu olan Dark Orion’a çok benziyor. Ancak Dark Orion’dan ayrılmasını sağlayan ek özellikleri ve daha saldırgan hatlara sahip bir tasarımı var.

Dark Orion Kasa İncelemesi

Geçtiğimiz günlerde easy-Swap docking station ürününü incelediğimiz Dark’ın Orion kasası da test merkezimize ulaştı; biz de tepeden tırnağa inceledik.

Dark easy-Swap USB 3.0 Docking Station İncelemesi

Veri yedeklemenin önemi herkes tarafından bilinir ancak nedense pek çok kullanıcı başına kötü kazalar gelmiş olsa bile düzenli yedekleme yapmaz. Kaliteli ürünleriyle tanıdığımız Dark bu konuya easy-Swap USB 3.0 sabit disk beşiğiyle çözüm getirmeyi hedefliyor.

Dark (DK-NT-PS1U) Print Server İncelemesi

Akortek Bilişim’in markası olan Dark’ın KOBİ, okul ve kamu gibi yerlerde yazıcı paylaşım ihtiyacınızı kolaylaştıracak ve verimliliğinizi attıracak (DK-NT-PS1U) yazıcı sunucusu çözümünü inceliyoruz.

Dark Mini Mania Full HD Medya Oynatıcı

Medya oynatıcılar, tartışmasız yüksek çözünürlüklü hayatımıza en iyi teknolojik çözüm olarak firmalarca geliştirilen cihazlardır. Diğer çözümlerin yanında kolay kullanım ve aç-çalışsın prensibi ile 40” üstü LCD/LED TV sahiplerine kendilerini beğendirmek ister kasa yapıları ile, kot ceplerinden çok TV sehpalarının başköşelerinde yer edinmeleri daha yüksek ihtimaldir.