Manhunt 3 Projesi Suya Düştü

2003’te raflara çıktığında içerdiği aşırı şiddet öğeleriyle birlikte gizliliğe dayalı muhteşem bir oynanış mekaniği sunan Manhunt, yalnızca 2003’ün değil tüm zamanların en sıradışı oyunlarından biri olmayı başarmıştı. Belki dört yıl sonra gelen devam oyunu bu başarıyı aynı oranda devam ettiremedi, ama Manhunt üzerinde Rockstar imzası olan her oyun gibi kendine has bir hayran kitlesi yaratmayı başardı.

Manhunt hayranları son birkaç aydır oldukça heyecanlılardı açıkçası. Çünkü Rockstar’dan sızan bilgiler PlayStation Move destekli yeni bir Manhunt oyununu işaret ediyordu. Ancak görünen o ki proje çöpe atılmış durumda. En azından Rockstar’ın sahibi Take-Two’dan gelen açıklamalar, Manhunt 3’ün herhangi bir yakın tarihte gelmeyeceğini gösteriyor.

Evet, bunun kötü bir haber olduğunun farkındayız; ne var ki GoFanBoy sitesinin haberine göre, Rockstar hala yeni bir Manhunt oyunu isteyenlerle dolu. Yani yeni bir Manhunt oyunu için bütün umutlar yitirilmiş değil. Yine de bu sitenin ismi pek güven telkin etmedi bana.

6 Yorum

  1. Ziyaretçi

    Ben manhunta bayılıyorum ikincisinin hem grfikleri kötü hem senaryosu ben en çok manhunt 1deki james earl cash a bayılıyom inşallah 3. sünde james cash ile oynarız fıstık gibi olur.

  2. vural

    gelmiş geçmiş gördüğüm en güzel oyun manhun 2 konusuda bi okadar etkileyici ve sürükleyici en son bölümde karısını mezara gömüyor ve oyun orda bitiyor…biraz ilkel bir oyun ama yüzde yüz başarılı

Bir cevap yazın