Mafia 2 Sahne Arkası Videosu

Mafia 2’nin yaratım sürecini editörlerin ağzından dinliyoruz.

Mafia 2 için yayınlanan son video bizlere oyunun yaratım sürecinden bazı ayrıntıları gösteriyor. Videodan öğrendiğimize göre; 2K Czech, Mafia 2’nin gerçekçi bir oyun olması için oldukça emek sarf etmiş; gerçekçi araba kontrolleri, trafik ışıklarına bile dikkat eden yapay zeka, gerçekçi fizikler, HDR ile desteklenmiş gerçekçi ışıklandırmalar, daha iyi ara sahneler için tasarlanmış ara sahne editörü ve daha bir çok detay…

Mafia 2 binalar

2K Czech eski adıyla Illusion Softworks, tüm bu detayları Mafia 2 için yayınlanan son video ile bizlerle paylaşıyor. Unutmayın Mafia 2 27 Ağustos’da piyasada. Şişirilmiş oyunlara kanmamak için bizleri takip etmeye devam edin.

2 Yorum

  1. Ziyaretçi

    demo harika beyler,grafikler mükemmel gerçekten.Optimizasyon da demo olmasına rağmen fena değil.Ati kullandığım için physx efektlerini göremedim ancak yine de gayet iyiydi parçalanmalar falan.Aslında physx in istediği sistem yüzünden çoğu nvidia sahibi de göremeyecek gibi.Ama neyse ya.Cidden klasik geliyor.Ön inceleme falans ortaya karışık birşeyler yaparsınız artık.

  2. mehmetmesut

    bencede demo oyunun ne denli güzel olduğunu göstermeye yetiyor. Elemanın yolda yürürken yayalara çarpması sonrası animasyonlar çok güzel olmuş onun dışında polisin en ufak bir taşkınlık yarattığımızda peşimize düşmesi ve cezayı kesip direk ödemeyei elden almsı güzel olmuş. Silah sesleri vurulma sahneleri vurulan kişlerin düşüş sahneleri felan çok gerçekci olmuş. Şehirde gerçekten çok güzel modellenmiş. Araba sürüşleri ilk başta tuhaf gelsesede biraz sonra alışılıyor bence sürüşler gayet hoş olmuş araba hasarlanmalarıda çok güzel bence.  Yaralanmalardaki enerji göstergesinin belli bir süre bekleyince tekrar dolması güzel olmamış bence gtadaki enerjiyi etraftan alma şeklinde olsaymış daha iyi olurmuş.

Bir cevap yazın