Mafia 2 Piyasaya Sürülmeden Önce Bir Demo Yayınlanacak

2K Czech, Ağustos ayında Mafia 2 piyasaya sürülmeden önce oyun için bir demo yayınlayacaklarını açıkladı.

Bu yaz oyun piyasası bir kaç önemli oyun dışında çok hareketli geçecek diyemeyiz. E3 2010 fuarında gösterilecek videoları ile ağzımızı açık bırakacak oyunlar ise, Ağustos ayının son günlerinden itibaren piyasaya sürülmeye başlanacak. Oyunseverlerin de tatil yapmaya hakkı var değil mi?

Etkileyici fizik motoru, sağlam grafikleri ve en az ilk oyun kadar bizi sarsmasını beklediğimiz senaryosu ile Ağustos ayında piyasaya çıkacak en önemli oyun ise kuşkusuz Mafia 2.

Özellikle birçok PC (çünkü ilk oyun bir süre PC’e özeldi ve Mafia’nın konsol versiyonları teknik açıdan sorunluydu) oyuncusunun gözü kapalı satın alacağını düşündüğüm Mafia 2 için hala tereddütleri olanlara da güzel bir haberimiz var; 2K Czech, Ağustos ayında Mafia 2 piyasaya sürülmeden önce oyun için bir demo yayınlayacaklarını açıkladı. Playstation 3, Xbox 360 ve PC için çıkacak demo hakkında henüz başka bir bilgi yok.

Mafia 2 tehdit

Mafia 2 demosu için henüz elimizde link yok belki ama bu güzel oyunun grafik olarak ne kadar iddialı olduğunu gösteren resim galerimiz var. Galeriye ulaşmak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın