Mafia 2 Demo Çıkış Tarihi Belli Oldu

Ajandalarınıza not düşmeyi unutmayın…

2K Games’in Mafia 2 piyasaya sürülmeden önce bir demo yayınlamayı düşündüğünü daha önce haber yapmıştık. 2K Games, Mafia 2 demo için kesin çıkış tarihi vermese de Ağustos ayının ortalarını işaret etmişti.

Ortalıkta dolaşan söylentiler ise demonunu 10 Ağustos’da indirilebilir olacağı yönündeydi. Neyse ki 2K forumunda bir adminin mesajından kesin çıkış tarihini öğrendik. Mafia 2 demo PC, Playstation 3 ve Xbox 360 için 10 Ağustos’da indirebilir olacak.

Mafia 2 manzara

Mafia 2 demosu oyunun daha çok teknik yönlerini ve genel performansını göstermesi açısından önemli; fakat gerçek oyun deneyimi ve hikaye anlatımındaki detaylar için asıl oyunu görmeden yorum yapamayız sanırım. Mafia 2’de dikkat edeceğimiz bir diğer husus ise PhysX’in oyuna katkısı olacak. Ajandalarınıza 27 Ağustos tarihini not etmeyi unutmayın.

Söylemeden geçemeyeceğim; biliyorsunuz Mafia 2’i ağırlıklı olarak ilk Mafia oyununu geliştiren 2K Czech eski adıyla Illusion Softworks geliştiriyor. Peki Illusion Softworks’un Mafia 2 için Çekçe seslendirilmiş özel tanıtım videoları hazırladığını biliyor muydunuz? (ki daha bilmediğimiz ne tanıtımlar, reklamlar yapıyorlardır) Crytek’i Türk şirketi zannedenlere duyurulur 😛

Nvidia ile Mafia 2 üzerine.

2K ile Mafia 2 üzerine.

1 Yorum

Bir cevap yazın