Machinarium’u Korsan Oynayanlar İçin Genel Af İlan Edildi

Bağımsız oyun geliştiricilerine destek olmak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın.

Machinarium, tam da “nerde o eski güzel macera oyunları” dediğimiz bir zamanda harika sanat tasarımı, zekice hazırlanmış bulmacaları, kendine has esprili hikaye anlatımı ile bizi etkilemeyi başarmış; bağımsız oyun stüdyolarının potansiyelini bir kez daha göstermişti.

Machinarium’un geliştiricisi Amanita Design, şimdi korsanlar için açıkladığı genel af ile zamanında Machinarium’a 20 Dolar verme imkanı olmadığı için oyunu korsan oynayanlara bir şans daha vermek istiyor ve oyunun fiyatını 12 Ağustos’a kadar 5 Dolar’a indiriyor.

Ayrıca bu kampanya Machinarium ile henüz tanışmamış olanlar için de oldukça cazip görünüyor.

Machinarium indirim

Machinarium’u satın almak için Amanita Design’in internet sitesine buradan, oyunun ücretsiz yayınlanan müziklerine ise buradan ulaşabilirsiniz. Söz meclisten dışarı, sanırım artık paranızın gerçek karşılığını veren şeyleri satın almayı öğrenmemiz gerekiyor.

11 Yorum

 1. xxxx

  Merhabalar

  Eğer bu tür güzel oyunlar çıksın istiyorsak o zaman desteklemek lazım. Diye düşünüyorum.

  Bu oyunu bedava oynamıştım ama şimdi parayla indirip destek olmak istiyorum.

 2. alpyre

  İlk ücretsiz flash oyunları Samorost’u ve Samorost 2’yi oynamış bitirmiştim. Machinarium’u çıkarttıklarını görünce bayağı heyecanlanmış, uzun süre crack’ini aramıştım… Bulduğum crack ile oyun bir yerden sonra kitleniyordu…

  5 dolar haberini görünce hemen satın aldım… Keyifle oynuyorum…

Bir cevap yazın