Lost’un Final Bölümü Torrent Rekorlarını Alt Üst Etti

59 ülkede yayınlanan final sezonunu TV’de yayınlanmadan bir an önce izlemek isteyenler Lost meraklıları, torrent sitelerine adeta akın etti ve bir anda internet paylaşım trafiğini tavana çıkardı.

Tüm zamanların en çok izlenen televizyon dizilerinden biri olan Lost, pazar günü ABC kanalında gösterilen final bölümü ile sona erdi. Lost meraklılarının  son bir umut “belki son 1.5 saat her şeyi açıklarlar” diye büyük bir merakla bekledikleri final bölümü, kimi Lost izleyicilerinin cevap bulmayan sorular nedeniyle büyük tepkisini çekse de aradığım tüm cevapları buldum diyenlerde yok değildi (aradığım cevapları buldum diyenlerin de ortak bir noktada buluşamaması, işin vahametini daha bir ortaya çıkarıyor aslında).

Neyse, öyle ya da böyle Lost dizisi final bölümü ile sona erdi (şapkadan yeni bir tavşan çıkartmayı düşünmüyorlarsa tabi) ve Lost’un final bölümü, torrent sitelerine büyük bir akımı başlattı. 59 ülkede yayınlanan final sezonunu TV’de yayınlanmadan bir an önce izlemek isteyen Lost meraklıları, torrent sitelerine adeta akın etti ve bir anda internet paylaşım trafiğini tavana çıkardı.

Gelen bilgilere göre, Lost’un final bölümü Torrent’e düşer düşmez tam 1.5 milyon kişi tarafından indirilmeye başlanmış, bu rakamın bir hafta içinde de 5 milyonu bulması bekleniyormuş. Torrentfreak internet sitesine göre; Lost’un final bölümü, Torrrent tarihinin paylaşım rekorunu egale etmiş.

Bilmiyorum Lost’un final bölümü sizi tatmin etti mi fakat ben Lost yapımcıları, senaristleri çocuk bezi reklamı bile çekseler izlemem artık, dersimi aldım çünkü.

2 Yorum

  1. CodeMachine

    Son paragrafa gönülden katılıyorum. Bu dizi demekki içi boş sallama konulardan oluşuyormuş. Hiçbir soruya cevap verilmeden, saçma salak bir sonla veda etti. İzlediğim onca bölüme ve haracadığım zamana acıyorum…

Bir cevap yazın