Lost Planet 2 ve Super Street Fighter IV Çıkış Tarihleri Belli Oldu

Capcom, 2010’un ilk çeyreğinde çıkması beklenen büyük isimlerini 2010’un ikinci çeyreğine ertelediğini açıklamıştı hatırlarsanız. Capcom, bu duruma bir neden göstermemişti; ama oyun dünyasını az çok yakından tanıyanlar Capcom’un 2010’un ilk çeyreğinde çıkacak diğer büyük yapımlardan çekindiğini anlayıvermişti hemen.

Neyse ki Capcom, bu belirsiz bekleyişi daha fazla uzatmadı ve bugün, Lost Planet 2 ile Super Street Fighter IV çıkış tarihlerini açıkladı.

Buna göre; yeni karakterler, yeni kombolar ve araba parçaladığımız bonus bölümleriyle (Street Fighter IV’te yokluğunu hissetmiştik açıkçası) daha çok bir genişleme paketini andıran Super Street Fighter IV’ün Kuzey Amerika için çıkış tarihi 27 Nisan olarak açıklandı. Oyun, Avrupa raflarını 30 Nisan’da vuracak. 

Lost Planet 2 için ise biraz daha beklemek zorundayız. Zira Capcom merakla beklenen shooter oyununun çıkış tarihini 18 Mayıs olarak belirlemiş durumda.

Monster Hunter serisinin üçüncü konsol iterasyonu olacak Monster Hunter Tri’nin Nisan ayında çıkacağı daha önce açıklanmıştı; ancak henüz kesin bir tarih verilmiş değil.

Capcom oyunlarını takipteyiz.

1 Yorum

Bir cevap yazın