Lost Planet 2 Demosu Yolda

Bizleri ilk oyundan 10 yıl sonrasına, çetin çatışmaların yaşandığı E.D.N. III gezegenini kaplayan buzların büyük bir kısmının eriyip yerini cangıllara ve tropik mekanlara bıraktığı bir ortama götürecek Lost Planet 2 hakkında, uzun süredir yeni bir bilgi gelmiyordu Capcom’dan.

Nihayet bugün Capcom’dan birçok oyunseveri sevindirecek bir haber geldi. Lost Planet 2 çoklu oyuncu demosu, 21 Nisan’da Xbox Live’da 22 Nisan’da ise PlayStation Network’te yayınlanacak.

Peki ya PC demosu?

Oyunun PC platformuna sonbaharda çıkacağını düşündüğümüzde, PC sahiplerinin Lost Planet 2 demosu için uzun bir süre daha bekleyeceğini söyleyebiliriz.

Konsol kullanıcılarının Nisan ayında kucaklaşacağı Lost Planet 2 çoklu oyuncu demosu, 16 kişiye kadar destek verecek ve  Turbulent Jungle isimli bir haritayı içerecek. Ayrıca oyunseverler demoyu oynayarak oyunun tam sürümünde kullanabilecekleri yeni bir silahın da sahibi olacaklar.

Bu arada oyunun PS3 ve Xbox 360 için çıkış tarihinin de bir hafta geriye alınarak 11 Mayıs olarak değişitirildiğini belirteyim.

Bir cevap yazın