Logitech Yeni Fare Kulaklık ve Klavyesini Duyurdu

Logitech’in yeni ürünleri oyunculara hitap ediyor.

Logitech, yeni fare, kulaklık ve klavyesini tanıttı. Logitech’in geliştirdiği ürünlere hemen göz atalım isterseniz.

Logitech G700 fare

Logitech G700

Logitech G9’dan sonra yine ilginç tasarıma sahip bir fare. Bu fare bir adet AA pil ile kablosuz olarak çalışıyor. Üzerinde farklı profilleri kaydetmek için bir bellek bulunan bu fare, lazer sensöre sahip. Farenin üzerindeki ilginç tuşlar da hemen dikkatini çekmiştir. İlk bakışta alışması zor gözüken bu tuşlar “denemek lazım” dedirtiyor. Farenin tavsiye edilen satış fiyatı 99 Dolar.

Logitech G510 klavye

Logitech G510

Arka aydınlatmalı ve 2 ms tepki süresine sahip bu klavye, USB arayüzünü kullanıyor. Oyun oynarken sıkıntı yaratabilen Windows tuşlarını ipta etme özelliği oyuncuları bazı sıkıntılı durumlardan kurtarabilirken, programlanabilir 18 tuş ve LCD ekran profesyonel oyuncuların yardımcısı olacak gibi gözüküyor. Klavyenin tavsiye edilen satış fiyatı 120 Dolar.

Logitech G930 kulaklık

Logitech G930

7.1 Dolby ses sunabilen Logitech G930, kablosuz olarak kullanılabiliyor. Ayrıca kulaklığın üzerin de üç adet programlanabilir tuş bulunuyor. Dış gürültüleri azaltıp mikrofon kalitesini iyileştiren “noise-canceling” teknolojisi de kulaklığın özellikleri arasında. Ürünün tavsiye edilen satış fiyatı 160 Dolar.

Logitech’in yeni ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın