Logitech G110 Klavye Bukalemun Gibi Renk Değiştiriyor

Düğmeleri aydınlatmalı bir oyun klavyesi mi arıyorsunuz? Hatta mümkünse ışığın rengi değiştirilebilsin. Öyleyse Logitech’in yeni G110 klavyesi tam size göre.

G110 hem kırmızı hem de mavi LED lambalarına sahip. Böylece geceleyin ister mavi isterse de kırmızı renkle aydınlatılmış düğmeleri rahatlıkla kullanabileceksiniz. Üstelik kırmızı ve mavi LED lambalarının ışığını birleştirerek mor renk aydınlatma bile elde edebiliyorsunuz.

Logitech G110 - 2

Bunun yanında klavyenin üzerinde 12 adet programlanabilir G ve M düğmeleri bulunmakta. İsterseniz bu düğmelere yanlışlıkla basmamak amacıyla devre dışı bırakabilirsiniz.

G110’un USB ses özelliği var. Bu sayede kullanıcılar klavyenin kendi kulaklık ve mikrofon girişini kullanabilirler. İşin güzel tarafı klavyenin tek bir USB bağlantısı bulunuyor.

Logitech G11’in tüketiciye yaklaşık 70 Dolara mal olacağı söyleniyor.   

3 Yorum

  1. Vernoncougar

    Dun G19 aldım,parayı bayıldım ama degdı gıbı.20 renk degıstırme secenegın var ayrıca onunde buyuk bır lcd ekran var,cpu ve ram ın kullanım olculerını gosterıyor, gayet ıyı ve kalıtelı bır oyun klavyesı,paradan kacmayanlar almalı..

Bir cevap yazın