Lian Li’den Oyunculara Hoş Kasalar

Lian Li son haftalarda birkaç yeni kasa modeli çıkarmıştı, ancak yeni PC-8FI orta boy kule kasalar, geçenlerde tanıtılan örümcek kasadan beridir gördüğümüz en ilginç tasarımlar. Oyunculara özel tasarlanmış fırçalanmış alüminyum yüzeyli kasaların üç çeşidi var: Pahalı kırmızı Spider (örümcek) ve daha ucuz olan siyah ve gümüş modeller. Fiyatları farklı olsa da her üç modelde de aletsiz kolay montaj ve özelleştirme seçenekleri bulunuyor.

Lian Li PC-8FI Kasalar

Lian Li PC-8FI Kasalar

Lian Li oyuncuların ateşini PC-8FI ile söndürmekte kararlı. Her üç modelde de önde iki adet giriş, arkada bir adet çıkış olmak üzere toplam üç adet 120-mm 1200 d/dk fan standart olarak bulunuyor. Bu yeterli gelmez diyenler de düşünülmüş ve kasa tepesine 140 mm fan takılabilen bir ızgara da eklenmiş. Olaya biraz daha lezzet katmak isteyen Lian Li siyah kasadaki ön panelde mavi aydınlatmalı fan kullanırken, kırmızı Spider modelin yanına da bilgisayarın içini gösteren ve arkadaki soğutma fanının kırmızı aydınlatmasını da sergileyen örümcek şekilli büyük bir pencere de eklemiş.

Firmanın sözcüsü “PC-8FI dizisi ürünler oyunculara birçok donanım seçeneği ve aletsiz montaj özelliği sunuyor. Titreşim önler lastik pabuçlarla donatılmış sabit disk askısı 6 adet 3.5″ diski barındırabiliyor. Kasanın dışarıya açılan 3 adet 5.25″ yuvası da lastik pabuçlarla sahip ve 3.5″ disket okuyucu gibi ürünler için 5.25″ çevirici de bulunuyor. 8 adet PCI yuvaya izin veren kasa tasarımında CrossFireX ve üçlü SLI grafik kartları için de titreşim ve gürültü önler lastik pabuçlar var.” diyor.

Bu modellerin ay sonunda doğru raflardaki yerini alması bekleniyor. Gösterişli Spider modelin vergi ve masraflar hariç 299 USD’den, daha mütevazı siyah ve gümüş (PC-8FIB/A) modellerin de 189 USD dolayından satışa çıkması bekleniyor.

Bir cevap yazın