Lian-Li’den ilginç bir kasa

Lian-Li örümcek korkusu olmayan bilgisayar meraklıları için ilginç tasarımlı modelini resmen tanıttı. PITSTOP PC-T1 isimli kasa açık bir yapıya sahip ve daha çok parçalara sürekli erişmek durumunda kalan kullanıcıları hedef alıyor.

Ancak bu ilginç modele sadece ITX anakartların takılabiliyor olması kesinlikle bir eksi. Bunun dışında bir ince 5.25″ optik sürücü ve bir 3.5″ sürücü yuvası da kasanın üzerinde yer alıyor. Ayarlanabilir bacaklara sahip olan PITSTOP PC-T1 güç kaynağını da üzerinde barındırıyor. Ürünün üzerinde herhangi bir fan yuvası bulunmadığını görüyoruz. Açıkçası buna pek de gerek olmadığı görülebiliyor.

Lian Li PITSTOP PC-T1

Lian Li PITSTOP PC-T1

Lian-Li bu kasayı Mayıs ayı sonunda pazara sürecekmiş. Siyah ve gümüş renkli modeller 108 $ civarında kırmızı olan sürümü ise 123 $ fiyatla satılacakmış. Bu ürünün Türkiye pazarına gireceğini sanmıyoruz.

Lian Li PITSTOP PC-T1

Lian Li PITSTOP PC-T1

2 Yorum

  1. crixallis31

    Hoşuma gitti herparçaya rahatlıkla ulaşılır ama çok pahalı .Beleşe verirseler alırım:).Muhtemelen fazla gürültüde çıkarır parçaları haraket ettiğinden.Koyacak yer bulma derdi de cabası kısacaı kim alır merak ettim?

  2. Ziyaretçi

    Evde kedi var, bu kasanın hiç şansı yok 🙂 Ne kablo kalır ne kapasitör falan anakartta. Fanları da döver zaten bu ne dönüyor vızıldayarak ulen diye. Sonra da bi sabah yerde buluruz makinayı langır lungur çelmeyi taktı mı bacaklardan birine, affetmez avlar valla 🙂

Bir cevap yazın