LG’den Dünyanın İlk Dahili Woofer’lı Monitör Televizyonu: LG M80

LED görüntü kalitesini ve gelmiş geçmiş en üstün monitör ses özelliklerini barındıran LG M80 Monitör-TV serisi, ev eğlencesi ile bilgisayar keyfini tek bir üründe buluşturuyor.

LG M80

LG M80

Tüketici elektroniği ürünlerinde dünya liderliğini üstlenen ve geliştirdiği ürün ve çözümlerle birçok “ilk”e imza atan LG’nin geliştirdiği yeni M80 serisi, dahili woofer hoparlörüyle öne çıkan ilk ve tek monitör tv olma özelliğiyle evinizdeki eğlence anlayışına yepyeni bir deneyim katıyor.

“Her geçen gün daha fazla sayıda kullanıcı, dijital içerikleri evlerindeki teknolojik cihazlarda seyredip dinlemek istiyor. M80 monitörler, dahili woofer hoparlörünün yanı sıra, USB tak-çalıştır özelliğiyle, müşterilerin gereksinimlerini tek bir ürünle eksiksiz bir biçimde karşılayacak.” diyen LG İş Çözümleri İş Birimi Başkan Yardımcısı Brian Kwon, sözlerine şöyle devam etti; “M80 serisinin çok üstün ses özellikleri ve çok çeşitli eğlence seçenekleri, tüketiciler için monitör televizyonlara yönelik yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor.”

LG M80

LG M80


Seyret, Dinle, Çalış, Oyna

“Sınırsız güç” kavramı çerçevesinde tasarlanmış olan yeni M80, televizyon programları, müzik ve çok çeşitli diğer eğlence seçeneklerinin hepsini bir arada sunabilecek şekilde donatıldı. Serinin en üstün modeli olan M80DF, gelmiş geçmiş en büyük surround X ses sistemini sağlamak üzere, dahili bir woofer hoparlörü içeren ilk monitör televizyon olma özelliğini taşıyor. LG’nin M80 monitörlerinde aynı zamanda, mega kontrast oranıyla kullanıcıların FULL HD içerikleri en yüksek kalitede seyredebilmesine olanak tanıyor.

M80, video oyunları ve DVD’ler için ideal bir platform sağlarken, aynı anda video kamera ve dijital fotoğraf makinesi gibi diğer dijital cihazlara da kolaylıkla bağlanabiliyor.

LG M80

LG M80

Monitör Tasarımında Yepyeni Bir Aşama

Yeni M80 Serisi, tüketicilere neredeyse her mekana mükemmel bir biçimde uyum sağlayabilen ince dış çerçevesi ve 16.5 mm derinliğiyle zarif ve şık bir monitör tv olarak ön plana çıkıyor.

LED’de Öncü

Tıpkı LG’nin diğer tüm monitörleri gibi son derece çevreci olan M80, civa ve halojen içermediği gibi, doğaya zararlı materyal kullanımını minimuma indiriyor.. Üstelik enerji tasarrufu özellikleri, M80 serisinin piyasanın en tasarruflu monitörleri arasında yer almasını sağlıyor.

DTV’ye yönelik giderek artan talebi karşılamak üzere geliştirilen M80, LG’nin LED monitör teknolojisinde öncü rolünü desteklerken, bilgisayar monitörlerinden beklenen tüm fonksiyonları başarıyla sağlıyor…  

Yeni M80, Temmuz ayı itibariyle tüm teknoloji marketlerde satışa sunulacak…

Teknik Özellikler

 

Mx80D/MX80DB Mx80DF
  M2080D M2280D M2380D M2080DF M2280DF M2380DF
Ekran Büyüklüğü 20W 21.5 W 23 W 20 W 21.5 W 23 W
BLU Beyaz LED
Gerçek Çözünürlük  1600 x 900 1920 x 1080 1600 x 900 1920 x 1080  
En Boy Oranı 16:9
Parlaklık 250 birim
Karşıtlık Oranı 5M:1
Yanıtlama Süresi 5 ms
Görüntüleme Açısı 170/160 (CR?10)
Arayüz D-sub Bileşik Bileşen Scart x1 HDMI x2
USB Quick View Var (Müzik /Fotoğraf /Dvix)
Stand Yalnızca eğilebilir
Duvara montaj Var (75 mm. x 75 mm.)
SPK 5W X 2
Woofer (7W) Yok Var
Özellik Dahili DTV radyo (DVB-T, DVB-C, MPEG4) ARC

LG Electronics Hakkında

Tüketici elektroniği, mobil iletişim ve ev aletleri (beyaz eşya) sektörlerinin küresel lideri ve teknoloji öncüsü LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS), dünyanın dört bir yanında, 84 yan kuruluşu da dahil olmak üzere 115 iş biriminde 84,000’den fazla kişiye iş imkanı sağlıyor 2008 yılında dünya çapındaki satış rakamı 44.7 milyar dolar olan LG, Ev Eğlence Sistemleri, Mobil İletişim, Ev Aletleri, Klima Sistemleri ve İş Çözümleri olmak üzere beş iş biriminden meydana geliyor. LG düz ekran televizyonlar, ses ve görüntü cihazları, mobil telefonlar, klima cihazları ve çamaşır makineleri konusunda dünyanın önde gelen üreticileri arasında yer alıyor. LG, hem Formula 1™ Küresel Ortağı, hem de Formula 1™.Teknoloji Ortağı olmak üzere uzun vadeli bir anlaşma imzaladı. LG, en üst düzeydeki bu bağlantı kapsamında, bu küresel spor etkinliğinin resmi tüketici elektroniği, cep telefonu ve veri işlemcisi destekçisi olarak birtakım ayrıcalıklara ve pazarlama haklarına sahip oluyor. Daha fazla bilgi edinmek üzere, www.lge.com. sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın