LG Chocolate BL40 İncelemesi

LG’nin yeni Chocolate serisinin amiral gemisi olan BL40 modeli, cep telefonu kullanıcılarının alıştığı ölçüleri oldukça zorlayan yapısı ve telefonların kasa yapısına getirdiği yeni pürüzsüz tasarım anlayışı ile teknoloji marketlerinin raflarında en üst yerde sergilenmeye başlandı.

LG Chocolate BL40

LG Chocolate BL40

Cep telefonunun yapısındaki kendine has tarzı, LG’nin Chocolate serisini tanıtım şekline de yansıyor. 2.35:1 (21:9) gibi oldukça geniş açılı HD kalitesindeki TFT ekranı ve çoklu ortamlardaki iddialı donanımları ile uzun zamandır göremediğimiz bir şeyi başarmış olan LG, tarzı ve güçlü donanımları bir araya getirmiş.

Bize düşen ise güzelliği ile gözlerimizi kamaştırmasına izin vermeden telefonun performansını değerlendirmek ve siz okurlarımıza detaylı bir inceleme sunmak.

Her cep telefonu için geçerli olan şey, sağlıklı kullanım şartlarına uygun olup olmadığının bilinmesidir. SAR değeri olarak adlandırılan ve cep telefonunun yaydığı radyo dalgalarının insan vücudunda oluşturduğu etkiyi bilmek oldukça önemlidir. LG Chocolate BL40 için kulakta kullanımdaki SAR değeri 0,757W/kg ve vücutta taşındığında ise 0,842 W/kg dır.

2 Yorum

  1. Ziyaretçi

    telefon özelliklerine bakdınmı güzel bu devirde hd yani high defenition telefon kaç tane var bu telefonun üretim amacı normal gündelik kullanım amaçlı değil tamamen prestij amaçlı üretilmiş bir tel bu işide layığı ile yerine getiriyor menüsü çok zengin içeriği çok güzel bu öyle atletinizin kotunuzun arka cebine konulucak bir telde değil tam aksine takım elbisenizin iç cebine yada arabanızda müsait bir yere koymalık bir telefon belli bir zümreye hitap eden statü telefonu..

     

    artık şu tellerde ak ile karayı ayırt edelim bu gün bir vertu fiyatı 5 bin dolarlardan başlar özelliği deseniz içerik olarak bir özelliği yokdur bildiğiniz piyasada 50-100 tl lik tellerin bazıları bile içerik olarak vertudan iyidir ama vertuyu vertu yapan el işçiliği üstünde kullanılan pahalı taşlar malzemelerdir.. insanlar bundan bir ton parayı sayıp içi boş ama dışı süslü bir prestij telefonu alırlar…

    lg de bu tip bir telefon yapmış anlayan alır zaten bu teli anlamayan ne garip bir telefon der durur..

Bir cevap yazın