LG Chocolate BL20

Güney Koreli üretici LG’nin yeni Chocolate serisi telefonlarından olan BL20 modelini, dokunmatik tuş takımı ve yeni modern tasarımı ile takipçilerinin beğenisine sundu ve biz de sizin için inceledik!

LG Chocolate BL20

LG Chocolate BL20

LG tasarımı ile öne çıkan ve tüketicilerin ilk görüşte beğendiği az sayıda firmalardan birisidir. LG yine yapacağını yapmış ve siyahı kırmızı ile harmanlayıp insanların gözlerini kamaştıracağı yeni Chocolate serisini teknoloji tutkunlarının beğenisine sunmuş.

Belli başlı firmalar dokunmatik tuşlu telefon maceralarına atılmışlardır. Dokunmatik tuşlu telefonların bir macera olduğunu söylememin sebebi ise telefon kullanıcılarının dokunmatik tuşlarla pek barışamaması ve dokunmatik tuşların çabuk bozulduğu yönünde bir önyargının oluşmasıdır. Peki, bu macerada LG nasıl bir performans sergileyecek? Bu sorunun cevabı ve telefon ile yaşadığımız deneyimleri sonraki sayfalarda bulabilirsiniz.

Teknik ayrıntılara ve telefon deneyimlerine geçmeden önce, bir cep telefonu için ilk bilmemiz gereken bilgilerden birisi olan SAR değeridir. LG BL20 için SAR değerleri; kulakta kullanım için 0,667 W/kg, vücutta taşındığında ise 1,45 W/kg dır.

Bir cevap yazın