LEGO Rock Band Yeni Videosuyla Bizlerle

Harmonix’in konsollarda satış rekorları kıran ritm oyunu Rock Band’i duymayanınız yoktur. E, Traveller’s Tale’in Star Wars, Indiana Jones ve Batman dünyalarını LEGO ile buluşturan oyun serisinden de haberiniz olmuştur mutlaka. Peki bu iki apayrı oyun bir araya gelirse ne olur?

Cevabı hemen vereyim; elbette sınırsız eğlence!!!

Oyunun PS3, Xbox 360, Nintendo Wii ve DS kullanıcılarıyla buluşacağı 4 Kasım tarihine kadar sabredemiyorsanız, LEGO David Bowie’nin gerçek bir Ziggy Stardust* performansı sergilediği bu videoyu izlemelisiniz mutlaka.

LEGO Star Wars’ta bulabileceğimiz diğer isimler arasında Queen, Europe, Bon Jovi, Foo Fighters, Blur, Incubus gibi ünlü gruplar da yer alıyor. Tabi oyunun indirilebilir içeriklerle daha da genişleyeceğini söylememize gerek yok. (Sanırım söyledim. Evet)

O zamaaan, Let’s Dance!

*: Ziggy Stardust, David Bowie’nin 70’lerde kullandığı bir takma isimdi. Aslında buna bir dönemin Glam Rock furyası içinde oluşturduğu bir alt kimlik de diyebiliriz. Büyük usta David Bowie bilgisayar oyunlarına olan düşkünlüğünü  99 yapımı Omikron:The Nomad Soul adlı oyunda bizzat rol alarak da göstermişti.

Bir cevap yazın