Left 4 Dead ve Left 4 Dead 2 İçin Yeni DLC

İki oyun için tek DLC: “The Sacrifice”.

Left 4 Dead 2 için yayınlanan son indirilebilir içerik olan The Passing’te, ilk oyundaki dostlarımızla karşılaşıyor ve Bill’in “infected” istilasına kurban gittiğini öğreniyorduk.

Valve’ın bugün Left 4 Dead ve Left 4 Dead 2 için yayınlayacağını duyurduğu The Sacrifice DLC’siyse ilk oyunun sonuyla The Passing arasında olanlara odaklanıyor. Kısacası bu yeni içerikte ilk oyundaki karakterleri yönetiyoruz ve isminden de anlayabileceğiniz gibi bizden bir fedakarlık yapmamız isteniyor. Evet, Bill’in ölmesine gerek yok; The Sacrifice‘da hangi karakterin öleceğine biz karar vereceğiz.

Bu DLC ile gelen bir başka güzellikse, ilk oyundaki meşhur No Mercy bölümünün (hastanede geçen) ikinci oyuna aktarılacak olması.

The Sacrifice, PC ve MAC için ücretsiz olacak; ancak Xbox 360 kullanıcıları için ufak bir ücret söz konusu (muhtemelen 7 dolar). DLC’nin çıkış tarihiyse henüz netlik kazanmış değil. Gerçi elimizde bir tarih olsa da muhtemelen en az bir kez ertelenecekti. 🙂

5 Yorum

  1. stoic

    Ben her ne kadar PC kullanıcısı olsam da, Xbox lara neden bütün DLC ler paralı veriliyor acaba merak ediyorum hakkaten. Gerçi şomm ağzımı açtım ya kesin sonraki haberde PC de 10$ falan olur. Genelde PC kullanıcılarını sömürürlerdi ama istisna olsa gerek L4D sersisi.

Bir cevap yazın