Left 4 Dead 2 İçin İlk DLC “The Passing” Haftaya Geliyor

Valve, uzun bir bekleyişten sonra nihayet Left 4 Dead 2 için çıkarılacak ilk DLC olan “The Passing”in çıkış tarihini açıkladı. Left 4 Dead 2’nin güncellenen blog sayfasına göre, “The Passing” gelecek hafta indirime sunulacak ve DLC çıkmadan önce blog sayfası güncellenerek DLC hakkında yeni bilgiler verilecek.

Henüz net bir bilgimiz yok ama Left 4 Dead 2’nin senaryosunu yazan ve kafası kıyakken röportaj vermeyi seven dostumuz Chet Faliszek “The Passsing” için ilk ön bilgileri vermişti. Röportajdan anladığımıza göre, L4D 2’de ölecek olan karakter zombiye dönüşecek ama kim zombiye dönüşeceğini bilmeyecek. Yani her an arkanızı kollamanız gerekiyor. Takımın zombi avcısı arkadaşınız, bir anda size arkasını dönüp kafayı gömebilir. Ölecek olan karakter zombilerden virüs kapmış ve bunun farkında değilmiş. Bir zombi film klişesi daha… Ama bu klişe “The Passing” de eğlenceli anlar geçirmenizi sağlayacaktır buna eminim.

Gelelim pamuk eller cebe meselesine. Valve, hala PC için “The Passing”in ücretli olup olmayacağını açıklamadı. Bu da %99.9 “The Passsing” PC için de ücretli olacak demek. Umarım Valve, ödediğimiz yedi Dolara değecek bir DLC ile karşımıza çıkar.

Bu arada Chet Faliszek’nin kafası kıyakken verdiği röportajı dinlemek istiyorsanız aşağıda videosunu bulabilirsiniz.

(youtube)

2 Yorum

  1. stoic

    Daha önce acaba hangi karakter zombi olur diye konuşulurken ( Louis olmaz zencidir ırkçılık olur diye,Zoey olmaz kız bir kere o .. şeklinde.) o zaman demiştim şartmıki her seferinde aynı olmak zorunda diye bence her defasında baskası olsa daha heycanlı olur diyodum, ni tekim öyle olmuş.

Bir cevap yazın