Lead and Gold İçin Yeni İçerik Haftaya

İsveçli Fatshark’ın Nisan ayı başında yayınlanan Vahşi Batı temalı shooter’ı Lead and Gold: Gangs of the Wild West, daha önce söz verildiği gibi yeni içeriklerle genişlemeye başlıyor.

Oyunun geliştiricisi Fatshark’ın CEO’su Martin Wahlund, kendisiyle yaptığımız röportajda çok özel sorularımızı yanıtlarken Lead and Gold için gelecek yeni içeriğin de müjdesini verdi:

“12 Mayıs’ta bir DLC yayınlamayı planlıyoruz. Yeni bir harita ve yeni bir oyun moduyla birlikte bir takım güncellemeler olacak. Bu tip güncellemelere devam edeceğiz.”

Ayrıca Martin Wahlund, oyunun söz verilen özel sunucu desteğinin de çok yakında bizlerle olacağını vurgulamayı da ihmal etmedi. Umudumuz bu potansiyeli yüksek oyuna verilen desteğin kesilmemesi yönünde. Kim bilir belki yeni bir Team Fortress 2 doğuyor olabilir…

3 Yorum

  1. Uğur Yurtsever

    Martin Wahlund ile yaptığımız röportajda da vurgulandığı gibi oyun kısa süre içinde özel sunucu desteğine kavuşacak. Yapımcı ekip özel sunucu desteği üzerinde çalıştığı için de haliyle matchmaking sistemi güdük kaldı. Merakla bekliyoruz bakalım. 🙂

Bir cevap yazın