Lara Croft and the Guardian of Light Resimleri ve CO-OP Duyurusu

GDC 2010’a az kala oyun yapımcıları ve yayıncı firmalar yeni projelerini açığa çıkarmaya başladı. GDC’nin duyurulmasına vesile olduğu oyunların başında Lara Croft and the Guardian of Light geliyor, dün taze taze duyurulan oyun hakkında ilk bilgileri size aktarmıştık. Bir gün sonra yani bu gün yeni bilgiler ve birkaç resim açığa çıktı.

Crystal Dynamics yönticilerinden Darrell Gallaghe “Farklı işler ortaya koyacağız.” diyor ama bu kadarını beklemiyorduk. Oyunda Co-op olacak, böylece oyunu bir arkadaşımızla beraber oynayabileceğiz.  Tomb Raider serisi için sıra dışı bir gelişme. Fakat bizi asıl korkutan şey resimlerde gizli. 800 puana Xbox Live için yapılan Prince of Persia Classic tarzı bir oyun ile karşı karşıyayız. Bu oyunun kötü olduğu manasına gelmiyor ancak beklediğimiz bu değildi… Tomb Riader 1 ve 2 örnekler gözleri önünde dururken bu nedir sorarız?

Lara Croft and the Guardian of Ligh

Lara’ya oldukça uzak olan bir bakış açısından oyunu yönetiyoruz gibi gözüküyor. Diğer yayınlanan resimler de aynı şekilde bu resimdeki gibi. Daha Lara Croft and the Guardian of Light resimleri için buraya bakabilirsiniz.

Kesin hüküm vermek istemiyoruz, resimlere göre oyun yargılaması yapacak son kişileriz ama güzel bir başlangıç olmadı. Crystal Dynamics yanlış yola sapmış…

2 Yorum

  1. Ziyaretçi

    nerde ilk çıkan tomb raider nerde bu saçmalık mezar akınlarındanda başka herşeye benzetmişler. Ayrıca bu oyunu bu kadar sakız ettmenin mantığı nedir onuda anlamadım ben 15-16 felandım heralde ps1’de oynamıştım ilk şimdi 29 yaşındayım halen tomb raider şaka gibi :)))

Bir cevap yazın