Lara Croft and the Guardian of Light Duyuruldu

Crystal Dynamics durdu durdu ve sonunda bombayı patlattı. Yeni Tomb Raider oyunu duyuruldu. Oyunumuzun adı Lara Croft and the Guardian of Light. Oyun hakkında şuan açıklanması dışında bir bilgi yok. Yetkililer geniş çapta bilgiyi birkaç gün sonra düzenlenecek Game Developers Conference 2010’da duyuracaklarını açıkladılar. Bu sefer Lara ile hangi ortak işe gireceğiz çok merak ediyoruz…

This is a really exciting project for Crystal Dynamics, we have created something completely new and very different to what people might be expecting.

İnsanların beklediğinden tamamen farklı ve yeni bir şey oluşturduk.

 

Lara Croft is such an iconic character in videogames, with Lara Croft and the Guardian of Light we have created what we believe is a truly original digital experience. 

 

Lara Croft video oyunları içerisinde bir ikon. Lara Croft and Guardian of Light ile gerçekten orijinal bir oyun tecrübesi oluşturduğumuza inanıyoruz.

Crystal Dynamics yöneticilerinden Darrell Gallagher’ın yaptığı açıklaması heyecan verici. Tomb Raider kalıbından çıkılmadığı sürece yeniliklerden zarar gelmez.

İşin ilginç yanı dün gece bir arkadaşım ile Tomb Raider 1 ve 2 üzerine istişare yapıyorduk. Bu haber şahsım adına büyük bir şok etkisine neden oldu. Rome 2: Total War üzerine bir istişarede bulunsaydık diye düşünmedim desem yalan olur.

Bir cevap yazın