Lady Gaga da Chrome Kullanıyor ve YouTube’a Bayılıyor

Görünüşünden belli olmasa da, Lady Gaga da bizden biriymiş meğer.

Lady Gaga

Lady Gaga

İnternet tarayıcıları dünyasında Microsoft, Mozilla ve Google sürekli fark yaratma peşinde koşuyor. Her tarayıcı, farklı kullanıcı gruplarının ilgisini çekmek için, hergün birbirinden değişik özellikler icat etseler de, Lady Gaga‘nın ilgisini yalnızca Chrome çekebilmiş gibi görünüyor.

Yeni albümü “Edge of Glory“nin 9 Mayıs’ta yayınlanmasıyla hayranlarının kendi çektikleri videoları hemen nette yayınlamaya başladığını gören Lady Gaga, durumu fırsata çevirerek, hayranlarından yeni videolar çekip göndermeye devam etmelerini istemiş ve bunlardan klip yapacağını söylemiş. Hayran videolarından oluşturulan klip 18 Mayıs’ta tamamlanmış.

Klip demişken, işte Lady Gaga’nın küçük canavarlarına seslenmek için Chrome ve YouTube kullandığının ispatı.

http://www.youtube.com/watch?v=sDPJ-o1leAw

3 Yorum

 1. tylor

  yorumum kaldırılmış mı bana mı öyle geldi, enteresan ama yahudi olduklarını söylemenin nesi kurallara aykırı ?

  google’ı kuran gençler yahudi bunu bilmeyen mi var ?

  • BigBrother

   Sayın tylor,

   Size öyle gelmemektedir. Yorumunuz Google’ı kuran gençlerin Yahudi olduğunu ve bunu herkesin bildiğini söylediğiniz için kaldırılmamıştır.

   Dikkati bu yöne çekerek bizi bir şeylerin taraftarı olarak gösterme, silinen iletinizde Kurallar ve Uyarılar‘a aykırı olarak, ayrımcı ve aşağılayıcı olduğu düşünülebilecek, polemiği özendirici ifadeler kullandığınız gerçeğini değiştirme ve silinme nedenini anlayamamış süsü verme çabanız, hem bizlerin, hem sizin zekanızla, hem de bu yorumunuzdaki üslubunuzun kibarlığıyla bağdaşmamaktadır.

   Size enteresan gelebilir, ancak üslubunuz ne olursa olsun, sitemiz kurallarına aykırı olduğunu düşündüğümüz içeriğin kaldırılacağını üzülerek bildirmek isteriz.

   Göstereceğiniz özene şimdiden teşekkür ederiz.

   • tylor

    kurallarınıza aykırı ise silerseniz ve bende medeni şekilde sebebini sorarım. kimsenin zekasını sınayacak kadar üstün olduğumu düşünmüyorum, tartışma doğuracak ya da birilerini aşağılayacak şeyler dile getirdiğimi de düşünümüyorum. Nasıl ülkemizde kürt kelimesi sanki hakaretmiş gibi algılanıyorsa yahudi kelimeside düşmanlarının fazlalığından olsagerek hakaretmiş gibi algılanıyor sanırım. Neyse önemli bir mesele değil haliyle, yine de uyarınızı daha resmi bir şekilde yapmanızı dilerim, iyi günler

Bir cevap yazın